Menu

Wycieraczki z logo – nie warto na nich oszczędzać

Grudzień 31, 2016 - Dom i Ogród
Wycieraczki z logo – nie warto na nich oszczędzać

Jeśli chcesz, by twoja firma była dobrze kojarzona, postaw na wycieraczki z logo. W ten sposób będziesz mógł wiele osiągnąć. Przede wszystkim klienci łatwiej zapamiętają twoje logo i kolorystykę marki. To pozwoli im łatwiej podejmować decyzje zakupowe. Musisz jednak wybierać produkty dobrej jakości, by służyły ci na lata.

Oszczędny dwa razy przepłaca

To absolutna prawda. Jeśli ktoś jest oszczędny i kupuje produkty z niższej półki, znacznie trudniej jest mu zadbać o to, by były utrzymane w dobrym stanie na całe lata. Artykuły wykonane ze słabej jakości materiałów bardzo szybko się niszczą. To powoduje, że trudno utrzymać je w dobrym stanie. W efekcie, zamiast mieć wycieraczki z logo na lata, trzeba je średnio raz do roku wymieniać. Szczególnie uciążliwe jest to w sezonach jesienno-zimowych. Wtedy wnosi się do budynku jeszcze więcej brudów. To wpływa na wygląd pomieszczenia, które nie robi dobrego wrażenie. Tymczasem nowoczesne wycieraczki z logo to bardzo wysoko postawiona poprzeczka. Dzięki nim można wiele wskórać. Są one wykonane z bardzo dobrych materiałów, które nie strzepią się i dobrze wyglądają przez całe lata. To powoduje, że bardzo łatwo można utrzymać je w dobrym stanie. Wewnątrz pokryte są tworzywem, które dobrze przyczepia się do podłoża, a także zapobiega poślizgnięciom. To powoduje, że są one bardzo bezpieczne i dobrze się z nich korzysta przez wiele lat. Ponadto ich obramowania są przeszyte, co pozwala na ich dodatkowe zabezpieczenie i chroni przed zniszczeniem. Tym sposobem, nie trzeba tak często kupować nowych wycieraczek, bo produkty dobrej jakości mogą służyć nawet kilka lat. To bardzo ważne.

Mniejsze koszty utrzymania porządku

Warto dodać, że wycieraczki z logo to także mniejsze koszty związane z utrzymaniem pomieszczenia w czystości. Mają one dwie, a często nawet trzy, strefy, które chronią przed zabrudzeniem. Ich działanie polega na tym, że jeśli ktoś przychodzi w zabrudzonych butach, to dzięki nierównomiernej strukturze, jaką mają wycieraczki z logo można bardzo szybko pozbyć się wszelkich zanieczyszczeń. Jedna ze stref oczyszcza obuwie z największego brudu, a druga oczyszcza je dodatkowo. Dzięki temu buty są dużo bardziej czyste, a tym samym wnętrze nie brudzi się tak szybko. Tym samym, nie ma potrzeby tak częstego sprzątania pomieszczeń. To pozwala oszczędzić na kosztach związanych ze środkami czyszczącymi, a także pracowników sprzątających biura czy też firm sprzątających. W skali roku może to przynieść znaczące zyski.

Dodaj komentarz