Menu

Strój kąpielowy jednoczęściowy: jak zatuszować niedoskonałości sylwetki?

Sierpień 29, 2015 - Moda
Strój kąpielowy jednoczęściowy: jak zatuszować niedoskonałości sylwetki?

Opalanie się na plaży to coś na co wiele osób czeka z utęsknieniem. Żeby dobrze się czuć i wypoczywać bez większych problemów, należy dobrze dobrać strój kąpielowy. Bez tego nie będziemy w stanie długo wysiedzieć nad wodą. Każdy ruch będzie nas krępował i będziemy miały wrażenie, że wszyscy ludzie się na nas patrzą.

Wszystko można zamaskować

Żadna z pań nie ma idealnej figury. Sztuka polega jednak na odpowiednim kamuflażu. Strój kąpielowy jednoczęściowy trzeba odpowiednio dobrać. O ile szczupłe kobiety nie będą miały takich dużych problemów, to w przypadku osób z nadwagą znacznie trudniej będzie znaleźć odpowiedni model. Na szczęście na rynku są kostiumy wyszczuplające, które optycznie zmniejszają sylwetkę. Są one głównie w ciemnych kolorach, a do tego mają sieć marszczeń, które przylegają bezpośrednio do ciała. Taki strój kąpielowy jednoczęściowy doskonale się prezentuje i jest chętnie kupowany przez klientki na całym świecie. Doskonale tuszuje wszelkie mankamenty figury. W ten sposób każda z pań wygląda perfekcyjnie. Do tego można dobrać stylowe pareo, które będzie maskować wszystkie wady. Dzięki temu będzie można komfortowo odpoczywać nad wodą, nie martwiąc się o to, że źle wyglądamy.

Pamiętaj o dodatkach

Nawet najlepiej dobrany strój kąpielowy nie zapewni nam dobrej stylizacji. Ważne są jeszcze dodatki, które stanowią swoiste dopełnienie całości. Stylowy kapelusz, delikatna biżuteria, wygodne buty, a także modne okulary doskonale podkreślają nasze zalety. Bez nich nie będziemy się dobrze prezentowały. Wbrew pozorom to właśnie takie rzeczy są jednymi z istotniejszych, bo to one wpływają na ostateczny kształt i wizerunek. Ważne jest, by umiejętnie je dobrać. Jest na to kilka sposobów. Najprostszym jest chyba przejrzenie czasopism o tematyce modowej, w których są zestawienia zestawów i modnych dodatków. Warto się tym kierować przy wyborze. W pomocy odpowiedniego stroju może pomóc również ekspedientka, która doradzi co się nosi by dobrze wyglądać i doskonale się prezentować. W ekskluzywnych sklepach pracują sprzedawcy, którzy mają pojęcie na temat tego co jest modne i jak powinno się ubierać, by dobrze wyglądać. Dzięki temu będzie można dobrać odpowiedni strój dopasowany do naszego stylu. To ważne, bo ten sam model kostium może dobrze wyglądać na jednej pani, a na drugiej nie będzie się już wcale dobrze prezentował. Wszystko zależy od figury i stylizacji. Zanim zdecydujemy się na konkretny model, dobrze się zastanówmy.

Dodaj komentarz