Menu

Komis samochodowy Gliwice pomoże ci w szybkiej i skutecznej sprzedaży auta

Grudzień 19, 2015 - Motoryzacja
Komis samochodowy Gliwice pomoże ci w szybkiej i skutecznej sprzedaży auta

Chcesz się szybko pozbyć swojego dotychczasowego pojazdu? Możesz spróbować zrobić to na własną rękę, ale na pewno będzie to bardziej uciążliwe niż skorzystanie z oferty profesjonalistów. Musisz jednak wybrać mądrze, bo nie każdy komis jest warty wybrania. Czym możemy się kierować?

Ogłaszanie samemu i wyprawa na giełdę

Jedna z możliwości, jeśli sprzedajesz swój samochód to wystawienie go na portalach ogłoszeniowych i czekanie aż ktoś chętny się do nas odezwie. niektórzy kierowcy decydują się dodatkowo jeździć w weekendy na giełdę samochodową, jednak te w dobie rozpowszechnienia się Internetu, powoli odchodzą do lamusa i wystawia się na nich coraz mniej pojazdów i coraz mniej osób przychodzi je tam oglądać. Zawsze możemy dodatkowo wyróżnić nasze ogłoszenie na różnych portalach, żeby było jeszcze bardziej widoczne dla potencjalnych kupców, ale to też nie daje nam gwarancji na szybkie znalezienie kupca. Dlatego po dłuższym czasie wielu kierowców decyduje się na komis samochodowy Gliwice. Nie jest jednak łatwe znalezienie odpowiedniego komisu, bo nie każdy gwarantuje nam szybkie sprzedanie pojazdu i to za dobre pieniądze. Rynek samochodów używanych jest tak duży, że powstaje ich coraz więcej, dlatego jakość usług znacznie spada. Możemy jednak temu zapobiec.

Wybierz mądrze to nie będziesz żałować

Najważniejsze to sprawdzenie, jakie samochody zostają oddane do danego komisu, ponieważ jeśli widzimy dużo aut sprowadzonych i starej daty, wiemy już, że bogatsze osoby nie będą odwiedzać danego miejsca. Najlepszy i najpewniejszy komis samochodowy Gliwice to ten, który znajduje się przy salonie samochodowym. Wynika to z faktu, że auta te najczęściej są oddawane na zasadzie rozliczenia, więc ich wartość jest dokładnie sprawdzana. Poza tym warsztaty ASO dbają o to, żeby były one w pełni funkcjonalne, najczęściej wykonują również drobne poprawki blacharsko-lakiernicze i przygotowują samochód do jazdy. Nie musimy się martwić wymianą płynów czy części eksploatacyjnych, bo wszystko zostanie zrobione przed jego sprzedażą. Dlatego możemy zgłosić się w takie miejsce, aby dowiedzieć się czy nasz samochód również możemy zostawić w rozliczenie. Dzięki temu nie musimy się martwić jego sprzedażą, tylko od razu wybrać sobie coś nowego.

Dodaj komentarz