Menu

Jira Polska – nowoczesna platforma biznesowa

Styczeń 31, 2018 - mężczyzna
Jira Polska – nowoczesna platforma biznesowa

Efektywne zarządzanie przedsiębiorstwem wymaga specjalistycznych narzędzi, które ułatwią nam ten proces. Jednym z nich jest Jira Polska – http://jirasolutions.pl/ – które coraz częściej wdrażane jest w polskich firmach. Ta innowacyjna platforma biznesowa umożliwia skuteczniejsze zarządzanie procesami zachodzącymi w firmie, kadrą pracowniczą, czy też zasobami materiałowymi. Dużą zaletą jest fakt, że można skonfigurować ją w dowolny sposób, dzięki czemu będzie idealnie spełniać nasze potrzebny.

Jira Polska – zalety

Podstawową zaletą narzędzia Jira Polska jest szybka i bezproblemowa wymiana informacji. Poprawia to komunikację wewnętrzną w przedsiębiorstwie. Pracownicy mogą lepiej ze sobą współpracować, a kadra zarządzająca skuteczniej kontrolować wykonywane działania. Usprawnieniu ulega również praca i wykonywanie zadań. Managerowie mogą lepiej rozdzielać obowiązki, tak aby były one wykonywane terminowo i bezbłędnie. Ponadto mogą śledzić nieprawidłowości, które zaistniały podczas wykonywania danej czynności. Takie informacje pozwalają na wyeliminowanie błędów w przyszłości.

Jira Polska to system, który umożliwia szybkie dodanie oraz wyszukiwania treści. Wszystkie interesujące dane i statystyki można odnaleźć w kilkanaście sekund. Dostęp do bazy danych mają wyłącznie upoważnione jednostki.

Dynamiczny rozwój

Platforma Jira Polska sprawia, że każde przedsiębiorstwo nabierze wiatru w żagle. Działalność rozwinie się i zacznie przynosić większe zyski. Głównym powodem tego zjawiska jest zwiększenie wydolności siły roboczej, a także lepsze wykorzystanie posiadanych zasobów.

Należy pamiętać, że system Jira Polska rozwija się wraz z przedsiębiorstwem. Do dyspozycji mamy szereg standardowych rozwiązań, które zostały przetestowane przez kilkaset tysięcy użytkowników. Możemy również stworzyć indywidualną platformę od zera. Wymaga to większego zaangażowania, a także lepszej znajomości potrzeb firmy, jednak efekty są tego warte.

Do najpopularniejszych wtyczek dodatkowych należy m.in. wspieranie zarządzania projektami dla managerów, czy też rozwinięcie funkcji raportowania.

Kompleksowe wsparcie

Nie musimy obawiać się, że nie poradzimy sobie z nieprawidłowościami związanymi z działaniem platformy. Wraz z wdrożeniem systemu otrzymujemy specjalistyczne wsparcie ekspertów. Z pomocy możemy skorzystać w dowolnym momencie współpracy. Jej zakres obejmuje naprawę nagłych awarii, a także bieżącą obsługę serwisową i utrzymanie serwisu. Możemy również liczyć na fachowe doradztwo związane z rozwojem platformy w naszym przedsiębiorstwie.

Wszelkie problemy są rozwiązywane tak szybko, jak to tylko możliwe. Wystarczy jedno powiadomienie, aby serwis przyjął zgłoszenie i rozpoczął naprawę systemu. Nie wpłynie to na spowolnienie pracy w naszym obiekcie. Wszystko szybko wróci do normy i będzie odbywać się zgodnie z ustalonym porządkiem. Jira Polska na pierwszym miejscu stawia zadowolenie klientów. Ważne jest, aby współpraca była zadowalająca dla obu stron. Poprawne działanie systemu jest zwykle przywracana w ciągu kilku godzin.

Dodaj komentarz