Menu

Jedno mobilne oprogramowanie dla firm transportowych

Sierpień 23, 2015 - IT
Jedno mobilne oprogramowanie dla firm transportowych

Prowadzenie firmy transportowej nie jest łatwe, im większa firma, tym trudniej zapanować nad flota pojazdów, nad zamówieniami, nad tym, kiedy i gdzie znajduje się, jaki towar. Dlatego trzeba poszukiwać wszelkich możliwych ułatwień.

Doskonały pomysł

Właśnie po to, by ułatwić Ci prowadzenie Twojej firmy postanowiliśmy stworzyć oprogramowanie dla firm transportowych. Pomysł zrodził się, gdy zauważyliśmy, że właśnie na taki program jest zapotrzebowanie, a nie ma na rynku produktu, który odpowiadałby wszystkim potrzebom osób, które zajmują się właśnie transportem. Firm transportowych i logistycznych powstaje coraz więcej, dlatego warto stworzyć dla nich produkt, z którego będą korzystać, który spełni ich oczekiwania i zadowoli. Zaprojektowanie takiego programu jednak okazało się nie takie proste, jak mogłoby się wydawać. Trzeba było zacząć od tego, żeby się dowiedzieć, jakie są dokładnie potrzeby firm transportowych. Przeprowadziliśmy, więc wiele rozmów i konsultacji z kierownikami, ale również z szeregowymi pracownikami, a także z osobami, które zajmują się bezpośrednio działami zamówień i działem finansowym. Szczególnie cennych uwag dostarczyły nam osoby odpowiedzialne za kierowanie całością floty, tak by każdy towar znalazł się na czas w danym miejscu, gdzie na niego oczekują. Zadanie trudne, wręcz nadspodziewanie trudne. Po tych rozmowach skupiliśmy się na wypisaniu wszystkich potrzeb, z nich wybraliśmy te priorytetowe oraz te, które dobrze byłoby umieścić w naszym oprogramowaniu, ale nie są konieczne.

Do dzieła

Tyle teorii, później pozostawało działanie. Nasi specjaliści zaczęli tworzyć program, który nie tylko spełniałby te oczekiwania, ale także posiadał przyjazny, intuicyjny interfejs, który obsłużyć mogłyby nawet osoby nie zawsze obeznane bardzo dobrze z komputerami. Prace trwały dość długo, pierwsza próbna wersja była niezła, ale po przetestowaniu okazało się, że jeszcze występują ogromne braki. Nie wszystkie funkcje działały, jak trzeba, do tego nie wszystkie przyciski były intuicyjne, część z nich była zbyt ukryta. Poprawialiśmy i poprawialiśmy, aż w końcu po testach nie było żadnego problemu. Chcieliśmy również jednocześnie zapewnić firmom oszczędności miejsca i pieniędzy. Udało się to, dzięki temu, że nasze oprogramowanie dla firm transportowychjest umieszczone w sieci. Działanie on Line to jedna z najczęściej chwalonych w oprogramowaniu cech. Praca w każdym miejscu, w jakim się znajdujemy, praca bez konieczności instalacji programu i marnowania miejsca na komputerach firmowych.

Jakie dajemy korzyści?

Korzyści oprócz tej oszczędności należałoby omówić właśnie teraz. Przede wszystkim jest nią możliwość obserwowania i zarządzania miejscem przebywania poszczególnych pojazdów z naszej floty transportowej. Do tego posiadać będziesz wszelkie dokumenty w jednym miejscu, a sam pewnie wiesz, jak łatwo jest zagubić nawet coś bardzo ważnego. Odpocznie również Twoja księgowość, ponieważ wszelkie faktury będzie mogła wygodnie wystawiać również dzięki naszemu oprogramowaniu dla firm transportowych. Wystawianie zleceń na wyjazd, a także kontrola nad czasem pracy poszczególnych pracowników nigdy więcej nie przysporzy nam problemów. Dla jeszcze większej wygody możliwe jest skorzystanie z systemu powiadamiania, zarówno sms, jak i mail. Bardzo staraliśmy się, by nasz program spełniać Twoje oczekiwania i mamy nadzieję, że tak właśnie jest, jeśli jednak dostrzegasz jakiekolwiek ujemne strony daj nam znać, a dla Ciebie będziemy wprowadzać poprawki i udoskonalać nasze dzieło, by służyło Ci jeszcze lepiej.

Dodaj komentarz