Menu

Czy widziałeś już najlepsze oprogramowanie dla firm transportowych?

Sierpień 16, 2015 - IT
Czy widziałeś już najlepsze oprogramowanie dla firm transportowych?

Prowadzenie firmy to zawsze trudna sprawa, a już szczególnie firmy transportowej, która odpowiada za to, by poszczególne towary trafiły w odpowiednie miejsce i określonym czasie. To ogromna odpowiedzialność.

Coś nowego

Być może już długie lata prowadzisz swoją firmę i masz oprogramowanie, z którego korzystasz, a może jednak dopiero co ruszasz z usługami transportowymi i nie wiesz jeszcze, jakiego programu do obsługi będziesz używać. Niezależnie od tego, w jakiej sytuacji się znajdujesz teraz zaprezentujemy Ci bardzo ciekawe i funkcjonalne rozwiązanie przygotowane specjalnie dla takich firm, jak Twoja, czyli zajmujących się obsługą większej lub mniejszej liczby przewozów. Poznaj najlepsze oprogramowanie dla firm transportowych! Dlaczego najlepsze? Zaraz się dowiesz. Zacznijmy od tego, że możesz mieć dostęp do swoich danych wszędzie tam, gdzie tego potrzebujesz. Posłuży Ci do tego jedynie komputer z Internetem i nic więcej. Zapomniałeś zrobić coś w pracy? A może wyjeżdżasz a potrzebujesz zlecić jakiś transport lub wykonać inne zadanie? Nie ma problemu możesz to zrobić w domu lub w innym dowolnym miejscu. Nasz system gwarantuje niesamowitą wygodę, bez instalowania niepotrzebnego oprogramowania. Twoje dane są cały czas dostępne, a do tego są całkowicie bezpieczne, ponieważ czuwa nad tym sztab ludzi, którzy dbają, by nie występowały żadne awarie, a system chodził sprawnie, a w razie kłopotów, by były one przejściowe i natychmiast likwidowane.

Wiele zadań jeden program

To, oczywiście, jeszcze nie wszystkie zalety naszego najnowszego oprogramowania dla firm transportowych. Kolejną, być może dla wielu najważniejszą jest kompleksowość oferty funkcji, jakie posiada to oprogramowanie. W jednym miejscu możesz wystawiać wszelkie faktury: sprzedażowe, zakupowe, zbiorcze oraz ich korekty i inne dokumenty księgowe, do tego jednocześnie w tym samym programie zarządzasz całą swoją flotą pojazdów niezależnie od tego, jakiej jest ona wielkości, możesz do woli rozwijać swoje przedsiębiorstwo, a program nadal pozostanie sprawny i ułatwi Ci kontrolę tras, przebiegu pojazdów oraz godzin pracy poszczególnych kierowców. Dodatkowo w tym samym oprogramowaniu dla firm transportowych zrobisz wszystkie raporty i analizy, czarno na białym zobaczyć, jakie sa Twoje obroty dzienne, miesięczne, czy roczne, na bieżąco będziesz posiadać kontrolę nad wszelkimi obrotami, zyskami i stratami. Dowiesz się, które pojazdy i którzy kontrahenci są najbardziej rentowni. Jeśli to dla Ciebie jeszcze za mało dodamy, że istnieją tez funkcje dodatkowe takie, jak wysyłanie powiadomień sms lub email oraz przechowywanie zeskanowanych dokumentów a także kilka innych.

Niech Twoja firma kroczy w nową erę

Nie warto inwestować w oprogramowanie, które nie jest tak mobilne, jak my. W dzisiejszych czasach, chcemy zawsze mieć możliwość dostępu do wszystkich sowich danych. Zależy nam na czasie i jakości pracy. Dlatego wybierając to oprogramowanie na miarę XXI wieku zyskamy pewność, że nasze transporty będą znajdować się pod stałą kontrolą, co na pewno zmotywuje również ich wykonawców do wytężonej pracy oraz pozwoli na zadbanie o szczególne zadowolenie klientów. A przecież do tego dążymy, jako wykonawcy usług transportowych. Sprawmy, by nasza praca stała się przyjemniejsza i lżejsza. Dzięki temu będziemy mogli podjąć się wykonania większej ilości zleceń, co pozytywnie wpłynie na rozwój firmy, a także jej możliwości finansowe.

Dodaj komentarz